2021-03-07

Szkolenie online "Tak! dla edukacji seksualnej"

Fundacja Nowoczesnej Edukacji SPUNK zaprasza na kolejny cykl szkoleń dla przyszłych edukatorek i edukatorów seksualnych. Tym razem w opcji on line. Szkolenia mają na celu wykształcenie kadry, która mogłaby w przyszłości realizować autorski program edukacji seksualnej.

Pierwszy etap kolejnego cyklu szkoleń odbędzie się w dniach 8 i 9 maja 2021 r. w godz. 10.00 – 18.00.

Do tej pory w naszych zajęciach wzięło udział ponad 6000 osób w wieku gimnazjalnym i licealnym!

W ramach pierwszego etapu, przez 16 godzin będziecie Państwo uczestniczyć w cyklu warsztatów, poznając jego zagadnienia oraz metody pracy z młodzieżą (koszt 499 zł). Drugi etap to egzamin z wiedzy (koszt 199 zł). Trzeci etap to poprowadzenie 2-godzinnego warsztatu on line z młodzieżą oraz 2-godzinnego spotkania on line z rodzicami (koszt 499 zł). Drugi i trzeci etap ustalane są indywidualnie z uczestniczkami i uczestnikami szkolenia. Zaliczenie wszystkich 3 etapów szkolenia będzie poparte certyfikatem. Całość szkolenia należy ukończyć do końca września 2021 r.

Szkolenie poprowadzą Aleksandra Dulas - socjolożka, seksuolożka i autorka programu.

Dodatkowych informacji udzielamy mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 510 143 076.

 

Czytany 455 razy