O mnie

Skąd pomysł na bloga? Wszystko zaczęło się kilka lat temu. Wtedy powstał pierwszy w Polsce e-sklep o tej samej nazwie, który specjalizował się w sprzedaży produktów wspomagających rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży. Oferta zawierała m.in. lalki anatomiczne z zaznaczoną płcią, puzzle, książki, omawiające tematykę seksualności oraz specjalistyczne pomoce dla osób prowadzących zajęcia z edukacji seksualnej. Po dwóch latach obecności na rynku powstała nowa inicjatywa Natuli.pl
Na blogu znajdują się informacje dotyczące szeroko rozumianej seksualności wieku rozwojowego, książek poruszających tematykę rozwoju psychoseksualngo z przeznaczeniem dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz ciekawych wydarzeń.


Ewa Kostoń

Z wykształcenia jestem filozofką. Ukończyłam Uniwersytet Ślaski, w ramach którego odbyłam kurs dydaktyczno-pedagogiczny. Posiadam doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży w  świetlicach środowiskowych. Ukończyłam kurs animatora edukacji seksualnej (Fundacja Nowoczesnej Edukacji). Jestem pomysłodawczynią strony „Nie wierzę w bociana” oraz testu eduSeksus sprawdzającego wiedzę z zakresu ludzkiej seksualności. Prowadzę warsztaty dotyczące seksualności wieku rozwojowego dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu edukacji seksualnej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Prywatnie żona i mama Mai. Interesuję się alternatywnymi metodami edukacji. Wieczorami czytam dobrą literaturę dziecięcą :).

 


Współpraca

Zapraszam do kontaktu psychologów, pedagogów, seksuologów, edukatorów seksualnych. Napisany przez Państwa tekst zostanie opublikowany na blogu z podaniem Państwa imienia, nazwiska i strony www.

Ponadto zapraszam do kontaktu osoby organizujące warsztaty, ciekawe wydarzenia, kampanie społeczne dotyczące seksualności okresu rozwojowego w celu bezpłatnej promocji na blogu.

Ewa Kostoń

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 692-737-862

 


Polecane:

fdds.pl.pl

Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje)

 

spunk.pl

Fundacja Nowoczesnej Edukacji SPUNK

 

www.ponton.org.pl

Grupa Edukatorów Seksualnych „Ponton”

 

www.wstronedziewczat.org.pl

Stowarzyszenie „W stronę dziewcząt”

 

www.wendo.org.pl

WenDo – Samoborona dla dziewcząt i kobiet

 

http://swps.pl/strefa-rodzica

Strefa Rodzica

 

swps.pl/strefa-mlodziezy

Strefa Młodzieży

 

www.aids.gov.pl

Krajowe Centrum ds. AIDS